enEnglish
faفارسی

یزد جایزه ویژه بنیاد جهانی انرژی را به عنوان شهر پایدار دریافت کرد

photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۶_۱۶-۱۳-۰۴

یزد جایزه ویژه بنیاد جهانی انرژی را به عنوان شهر پایدار دریافت کرد

 

 

پایدارشهر یزد به پشتوانه قابلیت ها و پتانسیل های شگرف تاریخی که در زمینه معماری همساز با اقلیم و رعایت آموزه های پایداری در شهرسازی از آن برخوردار است و همچنین ارائه برنامه مدیریت حرکت به سوی شهر پایدار، از سوی بنیاد جهانی انرژی موفق به دریافت جایزه سالانه شهر پایدار گردید.

پرونده معرفی یزد به بنیاد جهانی انرژی در سال جاری با همکاری مشترک انجمن مدیریت سبز ایران، شهرداری یزد و پایگاه میراث جهانی شهر تاریخی یزد تدوین و به بنیاد جهانی انرژی ارسال شد.

در پی ارسال پرونده، ارزیابان بنیاد جهانی انرژی با بازدید از شهر تاریخی یزد و پایگاه میراث جهانی این شهر و همچنین برگزاری نشست های مشترک با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، اعضای شورای اسلامی شهر یزد و مسئولان شهرداری یزد، روند پیشرفت برنامه های مدیریت یزد را در راستای تحقق اهداف توسعه پایدار بررسی نمودند.

جایزه شهر پایدار صبح روز، 27 دی ماه 1396 در هفدهمین دوره مراسم بنیاد جهانی انرژی با حضور نمایندگان 178 کشور عضو این بنیاد و همچنین رئیس شورای شهر و مدیر پایگاه میراث جهانی شهر تاریخی یزد، به شهردار یزد(دکتر مهدی جمالی نژاد) اهدا شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

۰ دیدگاه در “یزد جایزه ویژه بنیاد جهانی انرژی را به عنوان شهر پایدار دریافت کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *